Kategorie
Szukaj

Autoklaw medyczny - kosmetyczny 18l

Autoklawy medyczne i kosmetyczne o pojemności 18l to większe modele niż te o pojemnościach 8l i 12l. Posiadają one większą pojemność, co oznacza, że mogą pomieścić większą ilość narzędzi medycznych lub kosmetycznych.

Autoklawy o pojemności 18l oferują takie same rodzaje sterylizacji jak mniejsze modele, czyli sterylizację na sucho lub wodną. Jednak ze względu na większą pojemność, wymagają one większej ilości wody destylowanej do sterylizacji wodnej.

W większych autoklawach często występują zaawansowane funkcje, takie jak cykl próżniowy, który zapewnia lepszą penetrację pary sterylizacyjnej do wszystkich narzędzi. W niektórych modelach istnieje również możliwość wyboru różnych programów sterylizacji dla różnych rodzajów narzędzi.

Autoklawy o pojemności 18l często są wykorzystywane w większych klinikach medycznych, szpitalach, gabinetach dentystycznych i weterynaryjnych, gdzie wymagana jest duże ilość narzędzi do sterylizacji.

Podobnie jak przy wyborze mniejszych autoklawów, przy wyborze autoklawu o pojemności 18l należy zwrócić uwagę na jego funkcje, wyposażenie, jakość wykonania i bezpieczeństwo użytkowania. Warto upewnić się, że autoklaw spełnia wymagania dotyczące sterylizacji w danej placówce medycznej lub kosmetycznej i jego cena jest w proporcji do jakości i funkcjonalności.

Autoklaw Medyczny Kl.B 18L SUN18-II + Drukarka: Zaawansowany sterylizator parowo-ciśnieniowy klasy B idealny dla gabinetów kosmetycznych, stomatologicznych i medycznych. Wyposażony w wbudowaną drukarkę termiczną, zapewnia doskonałą sterylizację różnorodnych narzędzi. Optymalizacja procesów, solidna konstrukcja i gwarancja 24 miesiące. Idealny stosunek jakości do ceny w kategorii autoklawów kosmetycznych.
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Dostępność Mało
Waga 47 kg.
6585.00 -20% 5268.00
szt. Do przechowalni
Autoklaw medyczny SteamIT LCD 18L kl.B + drukarka to nowoczesne urządzenie sterylizacyjne klasy B z frakcjonowaną próżnią wstępną. Idealny do gabinetów stomatologicznych, kosmetycznych i medycznych, gwarantuje skuteczną sterylizację narzędzi, od igieł po pilniki. Wyposażony w wyświetlacz LCD i zintegrowaną drukarkę. Sprawdź jego funkcjonalność i gwarantowaną jakość!
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Dostępność Mało
Waga 47 kg.
6885.00 -20% 5508.00
szt. Do przechowalni
AUTOKLAW KLASA B to jeden z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych. Potrafią sterylizować praktycznie każdy rodzaj materiałów, zwłaszcza w kierunku długich, cienkich przewodów, jak na przykład cewniki, igły.
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Dostępność Mało
Waga 39 kg.
6439.00 -20% 5151.20
szt. Do przechowalni
AUTOKLAW KLASA B to jeden z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych. Potrafią sterylizować praktycznie każdy rodzaj materiałów, zwłasz...
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Dostępność Mało
Waga 47 kg.
7805.00 -20% 6244.00
szt. Do przechowalni
Odkryj zaawansowany autoklaw medyczny klasy B SUN18-III C z drukarką. Idealny do sterylizacji w gabinetach kosmetycznych, stomatologicznych i medycznych. Efektywność, bezpieczeństwo i nowoczesność w jednym urządzeniu. Sprawdź ofertę
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Dostępność Mało
Waga 52 kg.
8180.00 -20% 6544.00
szt. Do przechowalni