• Kategorie
  • Szukaj
  • Odkryj Luksusowe Samochody Bugatti dla Dzieci - Auta na Akumulator z Prawdziwym Komfortem Jazdy

Bugatti Samochód Dla Dzieci - Luksusowe Samochody na Akumulator

Jak Wybrać Samochód Bugatti na Akumulator dla Dziecka?

Samochody na akumulator to doskonały pomysł na prezent dla dzieci, który dostarczy im wiele radości i wrażeń. Przy wyborze auta warto jednak zwrócić uwagę na wiek dziecka. Większość modeli przeznaczonych dla dzieci dostępnych na rynku jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia. Dla dzieci w wieku 2 lat polecamy modele z 2 dużymi silnikami elektrycznymi o sporej mocy, które mogą osiągać prędkość nawet do 10 km/h. Takie auta często posiadają skrzynię biegów i pasy bezpieczeństwa. Nasz sklep internetowy posiada różne zabawki auta dostosowane do wieku dziecka, od 3 roku życia do starszych maluchów. Samochód Bugatti na akumulator to z pewnością wspaniały prezent dla każdego dziecka.

Bugatti na Akumulator dla Dzieci - Sterowanie Zdalne

Samochód na akumulator dla dzieci można sterować za pomocą pilota i dodatkowego silniczka umieszczonego na kolumnie kierowniczej przez rodzica. Większość modeli posiada pilot dla rodzica, umożliwiający pełną kontrolę nad pojazdem. Pilot jest bardzo przydatny, gdy dziecko nie radzi sobie z obsługą tak skomplikowanej zabawki. Dzięki pilotowi można sterować kierunkiem jazdy, szybkością i bezpiecznym hamowaniem auta. Pilot ma jednak ograniczony zasięg, około 10-20 metrów, dlatego trzeba być w pobliżu auta podczas zabawy.

Bezpieczne i Atrakcyjne Samochody Bugatti na Akumulator dla Dzieci

Każdy oferowany przez nas samochód elektryczny Bugatti dla dzieci jest całkowicie bezpieczny. Auta te nie rozwijają dużych prędkości, więc Twojemu maluchowi nic złego się w nich nie stanie. Rodzice mogą spokojnie iść obok dziecka i w razie potrzeby go dogonić. Wszystkie nasze repliki elektrycznych samochodów Bugatti dla dzieci wyposażone są w piloty bezprzewodowe dla rodziców, co pozwala im w pełni kontrolować zabawę dziecka.

Wyjątkowe Samochody Bugatti dla Dzieci w Naszej Ofercie

W naszej ofercie znajdziesz kilka atrakcyjnych modeli aut dziecięcych Bugatti, które cechują się zróżnicowaną kolorystyką i unikalnym designem. Niezależnie od tego, czy poszukujesz samochodu na akumulator dla dziewczynki czy chłopca, z pewnością znajdziesz coś, co dostarczy dziecku wiele radości i niezapomnianych wrażeń na drodze. Wybierz samochód Bugatti na akumulator dla swojego dziecka i zafunduj mu luksusową zabawę na najwyższym poziomie.

Specyfikacja Bugatti Divo Silnik 2x45W Akumulator 12V/7Ah, Pilot 2.4 GHz, Przycisk bezpieczeństwa Stop, 3 Szybkości ...
Dostępność Duża dostępność
Waga 23.3 kg.
1279.00 -10% 1151.10
szt. Do przechowalni
Specyfikacja Bugatti Divo Silnik 2x45W Akumulator 12V/7Ah, Pilot 2.4 GHz, Przycisk bezpieczeństwa Stop, 3 Szybkości ...
Dostępność Średnia dostępność
Waga 23.4 kg.
1279.00 -10% 1151.10
szt. Do przechowalni