Kategorie
Szukaj

Fotele Kosmetyczne - Hurtownia kosmetyczna

Fotele kosmetyczne i rozkładana kanapa kosmetologiczna mają dziś szeroki zakres zastosowań. Są jednymi z kluczowych elementów wyposażenia klinik i salonów medycyny estetycznej i gabinetów masażu. Współcześni producenci oferują ogromny wybór modeli z różnymi opcjami wyposażenia i regulacji. Dobrej, jakości fotele kosmetyczne wyróżnią się stabilnością konstrukcji, łatwością regulacji wysokości, przyjemną w dotyku tapicerką. Właściciele salonów urody mogą kupić takie wyposażenie o dokładnie takich właściwościach, które sprawią przyjemność klientowi podczas zabiegu i nie spowodują najmniejszego dyskomfortu i zmęczenia u kosmetologa lub linergistki.

Fotele kosmetyczne - Rodzaje

    Wyposażenie salonów kosmetologicznych wymaga nie tylko urządzeń do wykonywania zabiegów, ale również wygodnych mebli takich jak fotele kosmetyczne, dlatego regularnie aktualizują swoje oferty o nowe modele o szerokim zakresie funkcji. Obecnie najpopularniejsze są trzy rodzaje foteli:

 • Fotele kosmetyczne standardowe 

  Niezawodne i kompaktowe fotele kosmetyczne. Kąt nachylenia pleców i stopy jest regulowany przez układ mechaniczny. Modele te są ułożone w pozycji poziomej, dzięki czemu można je stosować także do masażu. Rama składanego fotela produkowana jest z wytrzymałego metalu.

 • Fotele kosmetyczne Hydrauliczne 

  Wygodne z regulacją wysokości siedzenia. Modele są praktyczne i doskonale sprawdzają się w pracy kosmetologów. Regulacja oparcia i stopy może być mechaniczna lub pneumatyczna. Ze względu na szerokie możliwości funkcjonalne, każdy specjalista będzie mógł optymalnie skonfigurować model dla różnych potrzeb. Najczęściej fotel kosmetyczny hydrauliczny posiada metalową ramę z powłoką ochronną, tapicerkę z wysokiej, jakości pianki odpornej na zużycie, podszytej ekoskórą. Fotel wyposażony jest w dodatkowe elementy: zagłówek poduszki, miękkie podłokietniki, wycięcie na twarz. Posiada regulacja wysokości w postaci podnośnika hydraulicznego, regulację oparcia z mechanizmem pneumatycznym oraz mechaniczną regulację podnóżka. Funkcjonalne fotele posiadają nowoczesny design i zapewniają wysoki poziom komfortu pacjentom i specjalistom.

 • Fotele Kosmetyczne Elektryczne

  Nowoczesne fotele kosmetyczne z wygodnym systemem zdalnego sterowania. Mechanizm regulacyjny można łączyć z jednym, dwoma lub trzema silnikami, a także w pełni elektrycznym, z czterema silnikami. Niektóre modele mogą obracać się wokół własnej osi o 240 stopni, co czyni je jeszcze bardziej praktycznymi. Opcje: rama, siedzisko, oparcie z wycięciem na twarz, podnóżek, zdejmowana poduszka i podłokietniki, napęd elektryczny.

Fotele Kosmetyczne - Od czego zależy cena?

   Ze względu na szeroki zakres zastosowania, nowoczesne meble kosmetyczne są wykonane w postaci dużego fotela, w którym pacjent czuje się zrelaksowany. W zależności od potrzeb można wybrać prosty model lub wiele dodatkowych funkcji (na przykład z regulacją pozycji ciała, wbudowanym masażerem). Składany model można łatwo przekształcić dla wygody niektórych procedur. Zazwyczaj model ma poduszki w obszarze głowy, miękkie podłokietniki.

Warto wiedzieć, że cena foteli kosmetycznych jest kształtowana głównie z uwzględnieniem:

 • Poziom wyposażenia, który wpływa na koszt

 • Cechy konstrukcyjne

 • Jakość wykonania.

Fotele Kosmetyczne - Funkcjonalność

    Wybór konkretnego modelu fotela kosmetycznego zależy od wielkości pomieszczenia w salonie. Nawet kompaktowy fotel składany może znacznie uprościć pracę specjalisty i zapewnić niezbędny komfort klientom. Oprócz funkcjonalności fotel kosmetyczny powinien harmonijnie uzupełniać aranżację wnętrza i łączyć się stylistycznie z innym sprzętem. Biorąc to pod uwagę, można dobrać najbardziej pasującą tapicerkę. Podczas produkcji takiego wyposażenia salonów stosowane są odporne na wilgoć materiały tapicerskie, a mianowicie wysokiej, jakości skóra ekologiczna.

   Dla specjalisty i klienta elektryczne fotele kosmetyczne są uważane za najbardziej wygodne. Można je płynnie regulować w zależności od całkowitej wysokości, kąta nachylenia głowy / stopy. Ten typ sprzętu jest wyposażony w panel sterowania. Ze względu na swoją funkcjonalność takie wyposażenie pozwala na wysoki poziom obsługi pacjenta podczas wykonywania zabiegu.

Fotele Kosmetyczne - Profesjonalne wyposażenie gabinetu medycyny estetycznej

   Aby zaoszczędzić pieniądze, można kupić do salonu fotel kosmetyczny z mechanicznym regulatorem. Obecność specjalnej dźwigni pozwoli na zmianę pozycji z poziomej na pionową przy minimalnym wysiłku. Używając tego rodzaju fotela kosmetolog wybierze najbardziej wygodną pozycję dla pacjenta. Niewątpliwą zaletą modeli mechanicznych jest ich przystępna cena. Zazwyczaj produkty mają metalową podstawę, a w projekcie brakuje skomplikowanych drogich komponentów.