Categories
Search

Apis Professional

Polska marka APIS Professional powstała w 1988 roku. Jej założycielka, Krystyna Arcabowicz, to biotechnolog z wieloletnim doświadczeniem, która pasjonuje się pielęgnacją twarzy i ciała. Proponowane przez nią kosmetyki to przede wszystkim najwyższa możliwa jakość i nieposzlakowana opinia. Główna zasada, którą kieruje się firma? Skutecznie łączyć naturalne składniki z ultranowoczesnym technologiami. Rezultat? Preparaty zdrowe, nieuczulające, o świetnych właściwościach i do tego w korzystnej cenie dostępnej dla każdego.

Marka dysponuje wspaniałym zapleczem badawczym. Posiada własne laboratoria mikrobiologiczne czy fizykochemiczne. Kosmetyki APIS Professional tworzone są tak, żeby nadawały się zarówno do profesjonalnych salonów spa, jak i do domowego użytku. Dzięki temu luksusowe produkty są dostępne na wyciągnięcie ręki w Twoim ulubionym sklepie cravvi.pl. 

Pierwszą propozycją marki był kultowy krem z mleczkiem pszczelim, który do dziś jest sprzedażowym hitem. Równie dużą popularnością cieszą się kosmetyki APIS na bazie dobroczynnych minerałów z Morza Martwego. Wiele kobiet twierdzi, że ich regularne używanie to tani sposób na luksusową naturalną pielęgnację.

Ponieważ APIS Professional w pełni odpowiada za cały proces produkcji – od powstania pomysłu na formułę, przez jej tworzenie i testowanie, aż po zamknięcie w opakowaniu – możesz mieć pewność bezpieczeństwa stosowania i skuteczności działania. Firmie zależy również na tym, aby specyfiki były relaksująco pachnące, apetyczne i zachęcające do systematycznego dbania o siebie. W związku z tym w sklepach online dostaniesz między innymi kosmetyki z takimi składnikami, jak: rabarbar, maliny, żurawina, jabłka, gruszki, jagody goji, miód, bakalie, chili, czy też pietruszka, pomidor i ogórek.

APIS Professional to także specjalistyczne formuły na zaawansowane problemy skórne, na przykład uporczywy trądzik czy brak jędrności ciała. Firma uruchomiła też linię regenerujących produktów do włosów.