• Kategorie
  • Szukaj
  • Lampy kosmetyczne Solux

Możliwość naświetlania ciała promieniami podczerwonymi może się okazać bardzo przydatna w wielu przypadkach i wnosi dużo dobrego dla zdrowia oraz samopoczucia. Kluczem do wykorzystania potencjału promieniowania podczerwonego jest to, by dobrać odpowiednie urządzenie – np. marki Sollux. Lampa ta w wielu przypadkach okazuje się właśnie takim wyborem numer jeden. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami parametrów technicznych poszczególnych modeli, a w razie jakichkolwiek dodatkowych pytań – służymy pomocą.

Lampa sollux stosowana jest w zabiegach leczniczych w których wykorzystywane jest ciepło w celu ogrzania fragmentu objętego zabiegiem skóry. Lampy sollux znajdują zastosowanie w salonach kosmetycznych, zakładach rehabilitacji.
Dostępność Duża dostępność
Waga 6 kg.
399.00 -23% 307.23
szt. Do przechowalni

Lampa Solux synonimem wysokiej jakości

Lampa emitująca światło podczerwone jest idealna dla poprawy zdrowia i samopoczucia – proponowany model sprawdzi się świetnie w salonach odnowy biologicznej, profesjonalnych gabinetach medycznych, ale można zakupić ją także na własny użytek, zwłaszcza jeśli występują zaawansowane problemy skórne. Lampy Solux to najwyższa jakość, zaawansowana technologia i nowoczesny design. Ich mobilność (są to modele na kółkach) sprawia, że wygoda ich użytkowania jest maksymalnie zwiększona. Nikt nie przykłada tak szczególnej wagi do klasy wykonania jak Solux. Lampy emitujące promienie podczerwone tej firmy są godne polecenia – przekonaj się sam!