Kategorie
Szukaj

Profesjonalne Leżanki Kosmetyczne - Hurtownia kosmetyczna Santai

Poza specjalistycznym sprzętem i urządzeniami, w profesjonalnym gabinecie kosmetycznym nie może zabraknąć mebli, które zapewnią odpowiedni dostęp do pielęgnowanych partii ciała. Pośród nich wyróżniamy nie tylko fotele kosmetyczne i taborety, ale również leżanki kosmetyczne. Przeznaczone do zastosowania w salonach piękności łóżka kosmetyczne to gwarancja komfortu pracy dla kosmetologa oraz optymalnej pozycji dla klienta. W hurtowni Santai znajdziesz ergonomiczne i wygodne łóżka, które z łatwością dopasujesz do wnętrza swojego salonu kosmetycznego.

Na co należy zwrócić uwagę wybierając leżanki kosmetyczne?

Wizyta w gabinecie kosmetycznym nie tylko ma na celu poprawę wyglądu zewnętrznego, ale również relaks, optymalną pozycją w tym czasie wydaje się być pozycja leżąca. W związku z tym niezbędne okazują się leżanka kosmetyczna. Warto przy tym zaznaczyć, że ze względu na możliwość regulacji poszczególnych elementów (wysokości całego łóżka kosmetycznego, kąta nachylenia oparcia i zagłówka oraz wysokości podnóżka) kosmetolog/masażysta jest w stanie odpowiednio je ustawić i dostosować indywidualnie do konkretnej osoby. Dzięki temu klient może się odprężyć, a osoba przeprowadzająca zabieg zapewnić sobie należy komfort pracy.

Łóżka do masażu

Łóżka do masażu to specjalne meble, które są zaprojektowane i wykonane z myślą o zapewnieniu komfortu zarówno dla osób obsługiwanych, jak i samych masażystów. Wyróżniają się możliwością wygodnej kontroli wysokości i ułożenia łóżka, co pozwala na kontrolę pozycji dla dogodnego dostępu do opracowywanych partii ciała. Regulacja wysokości sprawia, że pracę może wykonywać masażysta o dowolnym wzroście – wystarczy ustawić łóżko na odpowiednim poziomie. Ma to także wpływ na rozłożenie sił i na niwelowanie zmęczenia oraz możliwych kontuzji wynikających z długotrwałego stania.

Łóżka kosmetyczne oferowane przez hurtownię Santai to najnowocześniejsze modele tego rodzaju mebli do salonów piękności. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, odpornych na codzienną eksploatację i uszkodzenia mechaniczne. Poza tym, łóżka kosmetyczne idealnie sprawdzają się podczas masażu. Wobec tego, jeśli poszukujesz idealnego łóżka do masażu, koniecznie sprawdź propozycje z Santai. W naszej ofercie znajdziesz modele łóżek, które wyróżniają się nie tylko najlepszą jakością, ale również atrakcyjną ceną. Zapewniamy ekspresową realizację każdego zamówienia.