• Kategorie
  • Szukaj
  • Mezoterapia

Roller, nazywany także derma roller lub mezo roller, to urządzenie, które znalazło zastosowanie w walce z niedoskonałościami – cellulitem, rozstępami, bliznami, zmarszczkami oraz innymi defektami skóry. Nic więc dziwnego, iż cieszy się tak dużą popularnością. Zabiegi derma rollerem wykonywane są w salonach urody oraz gabinetach medycyny estetycznej. Wiele osób wykonuje je samodzielnie w domu. Generalnie odradzamy wykonywanie takich zabiegów osobom bez odpowiedniego przeszkolenia. Jednakże mamy świadomość, że wiele osób mimo zagrożeń decyduje się na samodzielne zabiegi rollerem w domu. Nie namawiamy do wykonywania takiego zabiegu poza profesjonalnym gabinetem, a osoby, które mimo tego się zdecydują, uczulamy na zachowanie szczególnej ostrożności.

Która z nas nie chciałaby zlikwidować zmarszczek z czoła, usunąć opuchlizny z pod oczu, ujędrnić policzków, zlikwidować cellulit z brzucha, ud i pośladków? Teraz to możliwe. Producenci wychodząc naprzeciw klientom stworzyli Derma Roller - innowacyjne urządzenie do poprawy wyglądu skóry. Zainteresowani?
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
89.00
szt. Do przechowalni
Derma Roller Roa (nazywany czasami także skin roller) to urządzenie w kształcie ruchomego wałeczka z 540 bardzo ostrymi i cienkimi mikroigiełkami ze stali chirurgicznej, które służą do mikronakłuwania skóry. Działanie to zmusza skórę do samodzielnej, bardzo intensywnej odnowy i regeneracji poprzez naturalną indukcję kolagenu.
Dostępność Mało
Waga 0.15 kg.
79.00
szt. Do przechowalni