Categories
Search

Mokosh - Wyselekcjonowane kosmetyki w cravvi.pl

 

Mokosh wyróżnia się najwyższą jakością surowców i dużą skutecznością działania. Marka z sukcesem weszła na polski oraz europejski rynek i każdego dnia zyskuje coraz szersze grono zarówno stałych klientów indywidualnych, jak i salonów SPA. Dowodem na to są liczne nagrody i wyróżnienia, które otrzymała w rozmaitych kategoriach.

Firma Mokosh jest bardzo zaangażowana w dbanie o naszą Planetę. Z jej inicjatywy powstał projekt #ZiemiaToDom, który ma na celu poszerzanie świadomości i ukazywanie możliwości w zakresie ochrony środowiska i zrównoważonego rozwoju. Marka zachęca każdego do wzięcia udziału w projekcie. Ty też możesz, podobnie jak CRAVVI, dołączyć i pomóc chronić naturę!

MOKOSH COSMETICS - wyjątkowa, polska marka, której jakości mogliby pozazdrościć światowi kosmetyczni giganci. Zaczęło się skromnie - w domowych warunkach i w dwuosobowym zespole. Dziś ta niezwykła marka prowadzi prężnie rozwijający się sklep internetowy, sprzedaje kosmetyki do sklepów partnerskich, do gabinetów kosmetycznych oraz salonów SPA. Kosmetyki MOKOSH zyskują popularność w całej Europie - dziś sprzedawane są m.in. do Szwecji, Danii, Rosji, Czech, Ukrainy, Norwegii, Szwajcarii, Niemiec, Wielkiej Brytanii, Włoch, Szwecji. O wyjątkowości tych produktów świadczą, chociażby rokrocznie przyznawane nagrody - wśród nich nagrody przyznawane przez renomowane magazyny np. ELLE, PULS BIZNESU, HARPERS BAZAAR, GLAMOUR. 

MOKOSH - kosmetyki prosto z natury - za co je pokochasz?

Proste składy: dobre, naturalne, delikatne składniki, które nie szkodzą, lecz głęboko pielęgnują skórę, z dnia na dzień czyniąc ją piękniejszą. Na próżno szukać tu SLS-ów, parabenów, PEG-ów. Przyjazne środowisku opakowania: firma dba o środowisko, czego dowodem mogą być opakowania, które można w pełni poddać recyklingowi. Kosmetyki wegańskie: większość oferowanych przez MOKOSH produktów, to kosmetyki wegańskie z nadawanym przez fundację VIVA certyfikatem "V". Nietestowane na zwierzętach: wszystkie produkty z oferty testowane są dermatologicznie, jednocześnie nie są testowane na zwierzętach. 

Flagowe produkty MOSKOSH - czyli co warto mieć?

Oferta marki jest tak szeroka, że faktycznie trudno zdecydować się na zakup tylko jednego kosmetyku. Jeśli jednak masz wybrać coś dla siebie, to koniecznie przychylnym okiem spójrz na pielęgnacyjne kremy. MOKOSH doskonale wie jak zadbać o delikatną skórę twarzy. Kremy z figą, zieloną herbatą, jagodą, maliną odpowie na wszystkie problemy Twojej cery. Używaj go na dzień i na wieczór, by zaledwie po kilku dniach stosowania zobaczyć wyraźną różnicę. Jeśli Twoja skóra jest poszarzała, pozbawiona energii i elastyczności, to tu rewelacyjnie sprawdzi się skoncentrowany olejek. Arganowy, jojoba, z pestek malin - wybierz swojego ulubieńca i poczuj moc płynącą z natury!