Categories
Search

Podgrzewacze do wosku i past

Depilacja woskiem to nadal jedna z najpopularniejszych metod usuwania zbędnego owłosienia. Skomponuj własny zestaw do depilacji woskiem – każdy powinien zawierać między innymi praktyczny podgrzewacz do wosku, gdyż dzięki niemu można uzyskać konkretną temperaturę wosku, czyli roztopić go przed nałożeniem na skórę. Podgrzewacz do wosku w rolce lub inny model kupisz w naszym sklepie – zobacz całą ofertę.

Podgrzewacz do wosku to ważny element, gdyż zabieg staje się wtedy łatwy do wykonania i bezbolesny – również w warunkach domowych. Aby zapewnić sobie jak najwyższy komfort, warto zainwestować w dobrej jakości produkt – w naszej ofercie znajdziesz podgrzewacz do depilacji woskiem najwyższej jakości.

Zalety podgrzewaczy do wosku

Pozbywanie się włosków za pomocą depilacji jest skuteczne, ale niestety również bolesne. Musisz to mieć na uwadze podczas decydowania się na taki zabieg. Okazuje się jednak, że chwila dyskomfortu jest niczym w porównaniu do długotrwałości efektów depilacji.  Po zabiegu skóra pozostaje gładka przez 3 do 6 tygodni.  Po depilacji woskiem włosy odrastają słabsze i cieńsze, dzięki czemu po kilku wykonanych zabiegach, ból zmniejsza się.

Podgrzewacz do wosku nie tylko równomiernie stopi wosk depilacyjny do odpowiedniej temperatury, ale również :

  • Podgrzewanie w nim będzie ciągłe. Będziesz mogła całkowicie skoncentrować się na depilacji. Nie będziesz musiała bezustannie biegać do kuchenki lub mikrofali i dogrzewać wosku.

  • Umożliwi regulację temperatury. Grzanie będzie można dopasować do rodzaju wosku oraz wrażliwości skóry.

  • Może oszczędzić sporo pieniędzy w przypadku, gdy wcześniej korzystałaś z usług kosmetyczki. Czasami, cena samego urządzenia może zwrócić się już po pierwszym samodzielnym zabiegu, a efekt będzie podobny do tego z salonu urody.

  • Jego użytkowanie jest bezpieczniejsze, niż podgrzewanie wosku w mikrofali czy garnku. Podgrzewacz nie spowoduje poparzeń związanych z przenoszeniem naczynia ani wyjmowaniem go z gorącej wody.

  • Nie zajmie dużo miejsca w czasie wykonywania zabiegu ani podczas przechowywania.

  • Jest używany również w profesjonalnych salonach kosmetycznych.