Categories
Search

Szczoteczka soniczna do twarzy, myjka soniczna

Także w domowym zaciszu ciesz się luksusową pielęgnacją jak z salonu kosmetycznego! Szczoteczka soniczna do twarzy pozwoli Ci pozbyć się obumarłych komórek naskórka i usunie pozostałości makijażu, głębokie zanieczyszczenia oraz nieestetyczne zaskórniki. Czyszczenie przy pomocy szczoteczki do twarzy jest znacznie bardziej skuteczne niż klasyczne oczyszczanie cery. Twarz jest po nim wyraźnie czystsza i rozpromieniona! W dodatku można ją stosować także do skóry wrażliwej i problematycznej.

Zastanawiasz się, jak działa szczoteczka soniczna do twarzy i dlaczego warto regularnie jej używać? Wyobraź sobie, że myjka soniczna do twarzy to luksusowa pielęgnacja, jak z salonu kosmetycznego w Twoim domowym zaciszu! Szczoteczka soniczna do twarzy pozwoli Ci pozbyć się obumarłych komórek naskórka, a także usunąć pozostałości makijażu, głębokie zanieczyszczenia oraz nieestetyczne zaskórniki.

Głębokie oczyszczanie skóry twarzy – jak działa szczoteczka soniczna?

Trzy tryby pracy, niezwykle miękkie, silikonowe wypustki oraz innowacyjna technologia pulsacji X-Sonic, która zapewnia precyzyjne, a jednocześnie delikatne oczyszczanie skóry, docierając do najgłębszych warstw naskórka. Tak zbudowana jest szczoteczka soniczna do twarzy CRAVVI z serii Play MINI. Obsługujesz ją przy pomocy jednego przycisku, decydując o natężeniu drgań i sile oczyszczania, w zależności od Twoich potrzeb.

Zabiegi oczyszczające przy pomocy szczoteczki do twarzy są znacznie bardziej skuteczne niż codzienne, klasyczne oczyszczanie cery dłońmi. Twarz jest wyraźnie zregenerowana i rozpromieniona! W dodatku, myjki soniczne można stosować także do skóry wrażliwej i problematycznej. Pamiętaj, że intensywne oczyszczanie działa podobnie, jak peeling, więc znajdź optymalną częstotliwość domowych zabiegów.

W naszej ofercie znajdziesz myjki soniczne CRAVVI Play MINI w trzech energetycznych kolorach: fioletowym, morskim i różowym oraz myjki soniczne CRAVVI Pure, CRAVVI Daisy i CRAVVI Caytrall.

Masaż twarzy i promienna cera w jednym – zalety, które daje myjka soniczna!

Do najważniejszych korzyści, które wyróżniają myjki soniczne do twarzy CRAVVI możemy zaliczyć: kompaktowy rozmiar (wygoda w podróży), hipoalergiczny i 35 razy bardziej higieniczny materiał (delikatny silikon), jeden przycisk do sterowania urządzeniem (prosta obsługa), stuprocentową wodoszczelność (wygoda pod prysznicem).

Myjka soniczna do twarzy perfekcyjnie usuwa pozostałości makijażu, oczyszcza i zmniejsza pory oraz nadmiar sebum, rozświetlając i wygładzając skórę. Jednocześnie delikatny i zbawienny dla Twojej cery masaż wspomaga mikrokrążenie. Dzięki temu Twoja skóra łatwiej przyswaja drogocenne składniki kosmetyków pielęgnacyjnych.

Zdrowa elastyczność, pełen blask i brak podrażnień – myjki soniczne do twarzy to prosty sposób na piękną cerę bez kosztownych zabiegów.

Myjka soniczna do twarzy – jak jej używać?

Niezależnie od rodzaju urządzenia, myjki soniczne są bardzo proste w obsłudze, dając rewelacyjne efekty oczyszczania skóry. Wystarczy, że zwilżysz twarz i wstępnie ją oczyścisz, nałożysz ulubiony, spieniony kosmetyk na skórę lub na silikonową szczoteczkę i zaczniesz delikatny proces jednominutowego, dogłębnego oczyszczania za pomocą ruchów okrężnych.

Nie zapomnij o ustawieniu odpowiedniego poziomu pulsacji, zanim przyłożysz urządzenie do twarzy. Po każdych 15 sekundach zmieniasz położenie szczoteczki, aby partiami wymasować całą twarz. Myjka soniczna do twarzy CRAVVI Pure kształtem przypomina listek olchy, aby ułatwić Ci dotarcie do trudno dostępnych miejsc. Gwarantuje więc naturalny masaż liftingujący, poprawiający napięcie skóry oraz modelujący owal twarzy. Wypustki w tym samym czasie usuwają martwy naskórek, pozostawiając skórę odnowioną i odprężoną.

Termoterapia i oczyszczanie – myjka soniczna CRAVVI Daisy

Myjka soniczna do twarzy CRAVVI Daisy jest nieco bardziej rozbudowana i różni się nowoczesnym, ergonomicznym kształtem od pozostałych modeli. To bezprzewodowy, wodoodporny i skuteczny sposób na termoterapię, połączoną z głębokim oczyszczaniem skóry. Szczoteczka soniczna do twarzy rozgrzewa się do 45 °C, zapewniając Ci przyjemne uczucie ciepła podczas masażu. Trzy stopnie pulsacji – delikatny, umiarkowany i głęboki – gwarantują idealne dopasowanie, nawet do skóry szczególnie wrażliwej.

Szczoteczka soniczna CRAVVI Daisy pobudza mikrokrążenie, a technologia transmitująca wysoką temperaturę przyspiesza regenerację Twojego naskórka. Ciesz się pełnym oczyszczeniem, modelowaniem owalu twarzy oraz odmładzającym skórę masażem, dzięki któremu wreszcie poczujesz, że codzienna pielęgnacja twarzy przynosi efekty!

Magnetoterapia i fale dźwiękowe – rewolucyjna myjka soniczna CRAVVI Caytrall

Myjka soniczna do twarzy CRAVVI Caytrall to prawdziwy przełom w podejściu do profesjonalnego oczyszczania skóry twarzy w warunkach domowych. Wyróżnia ją najnowsza technologia soniczna i oryginalny, stereofoniczny, obrotowy system kulek magnetycznych. Myjka soniczna do twarzy CRAVVI Caytrall oferuje 4 moduły masażu do wyboru, działając z funkcją pamięci. Dzięki temu włącza się w module, w którym została wyłączona.

Odkryj rewelacyjną moc pulsacji podczas codziennej pielęgnacji twarzy. Szczoteczka soniczna do twarzy CRAVVI powstała z myślą o pięknie Twojej skóry!