Kategorie
Szukaj

Urządzenie do mezoterapii igłowej i bezigłowej

Mezoterapia igłowa i bezigłowa to dwie różne metody podawania substancji aktywnych w skórę. Aby zabieg był przeprowadzony jak należy, konieczna jest inwestycja w profesjonalny sprzęt. Proponujemy urządzenia do mezoterapii igłowej oraz bezigłowej, które umożliwiają wprowadzenie substancji aktywnych bezpośrednio do skóry. Stawiamy na profesjonalizm w każdym calu, dlatego dostępne w naszej ofercie urządzenia do mezoterapii (igłowej i bezigłowej) cechują się najwyższą jakością, a przy tym bezpieczeństwem. Istotny jest fakt, że są one przeznaczone wyłącznie do użytku przez doświadczonych kosmetologów. Oba typy urządzeń są skuteczne w podawaniu substancji aktywnych w skórę – wybór między urządzeniem do mezoterapii igłowej a bezigłowej zależy od preferencji i indywidualnych potrzeb.

Wenflon do mezoterapii igłowej, pasujący zarówno do urządzenia Mezoterapia Frakcyjna BN-959A, do pistoletu Mezoterapii Meso GUN BN-919 jak i innych pistoletó...
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.5 kg.
12.00 -20% 9.60
szt. Do przechowalni
Rewolucyjny pistolet do mezoterapii , który wyposażony jest w komputerowy system programowania konfiguracji zabiegu. System który w prosty sposób projektuje głębokość i częstotliwość nakłuć oraz ilość podawanego preparatu.
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Dostępność Średnia dostępność
Waga 3.8 kg.
2990.00 -20% 2392.00
szt. Do przechowalni
Stopka / stabilizator do pistoletu do mezoterapii igłowej, pasuje zarówno do pistoletu BN-919 jak i BN-919A. Stabilizator można sterylizować w autoklawie. 
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Dostępność Średnia dostępność
Waga 0.5 kg.
30.00 -20% 24.00
szt. Do przechowalni
Kartridż z wenflonem do igłowej mezoterapii frakcyjnej urządzeń urządzeń BN-969 i BN-959A Hermetycznie pakowany. Pięć różnych długości igiełek 0.5mm, 1.0mm, 2.0mm, 2.5mm, 3.0mm
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.5 kg.
15.00 -20% 12.00
szt. Do przechowalni
Mezoterapia igłowa - przełom w walce ze starzeniem się skóry! Mezoterapia igłowa polega na dostarczaniu aktywnych składników do skóry dokładnie tam gdzie ich potrzeba, w najczystszej postaci bezpośrednio "do" skóry.
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Dostępność Mało
Waga 1 kg.
995.00 -20% 796.00
szt. Do przechowalni

Urządzenie do mezoterapii igłowej a bezigłowej

Urządzenia do mezoterapii igłowej są wyposażone w mikroigły o różnej długości, które mogą być regulowane w zależności od głębokości, na jaką chcemy wprowadzić substancje aktywne. Mezoterapia igłowa jest uważana za bardziej precyzyjną i kontrolowaną metodę, ponieważ mikroigły penetrują skórę dokładnie w miejscach, w których chcemy wprowadzić substancje aktywne. Mezoterapia igłowa może być stosowana w celu redukcji zmarszczek, wyrównania kolorytu skóry, redukcji cellulitu czy blizn.

Urządzenia do mezoterapii bezigłowej wykorzystują różne technologie, w tym elektroporację, ultradźwięki i mikrodermabrazję, aby wprowadzić substancje aktywne do skóry. Metoda bezigłowa jest mniej inwazyjna i mniej bolesna niż igłowa, co może być korzystne dla pacjentów, którzy boją się igieł. Mezoterapia bezigłowa może być stosowana w celu poprawy nawilżenia skóry, redukcji zmarszczek i wyrównania kolorytu skóry.

Profesjonalne urządzenia do mezoterapii

W naszym sklepie znajdziesz różnego rodzaju urządzenia do mezoterapii, zarówno igłowej, jak i bezigłowej. Możesz postawić na model z elektroporacją, ultradźwiękami, wzbogacone o funkcję mikrodermabrazji, modele z prądami, a także szereg akcesoriów niezbędnych do prawidłowego działania każdego ze sprzętów. Jeśli nie wiesz, na co się zdecydować, zdaj się na naszą fachową pomoc. Wspólnie określimy, które urządzenie do mezoterapii będzie odpowiednie do Twoich potrzeb.