• Kategorie
  • Szukaj
  • Profesjonalne urządzenia do tatuażu - Hurtownia Santai

Decyzja o zrobieniu nawet najmniejszego tatuażu powinna być dokładnie przemyślana. Nie zawsze tak jest i wzór, który początkowo wzbudzał zachwyt, szybko może stać się znienawidzonym miejscem na ciele. Czasami w trakcie sesji okazuje się, że tatuator nie radzi sobie dobrze z wybranym motywem. Jak pomóc klientowi, którego ciało zostało oszpecone? Dobrym rozwiązaniem może być cover nieudanego tatuażu lub skorzystanie z profesjonalnego sprzętu.

Polecamy ofertę sklepu santai.com.pl i rewelacyjne urządzenia dla tatuażysty. Wśród nich znajdziesz profesjonalne lasery, które pomagają usunąć z powierzchni skóry niechciane wzory i motywy wykonane czarnym oraz kolorowym pigmentem. Zastosowanie nowoczesnych rozwiązań technologicznych sprawia, że praca z laserem to prawdziwa przyjemność. Dobrze przeprowadzane zabiegi są niemal bezbolesne dla klientów. To świetne rozwiązanie dla osób, które chcą rozstać się z pamiątkami ze swojej młodości lub które – z racji wykonywanego zawodu – nie mogą mieć trwałych ozdób na skórze. Pamiętaj, by do pracy z maszynami, które mają wbudowany laser, zakładać okulary ochronne. Znajdziesz je w naszym sklepie.

Zanim zaczniesz usuwać wzór, zaproponuj klientowi pokrycie go nowym motywem. Pomocne mogą okazać się wysokiej klasy urządzenia do tatuażu – nowoczesne maszynki, lampy do tatuażu. Dzięki nim szybko i efektownie ukryjesz stary tatuaż pod nowym wzorem, który będzie oryginalny i świeży. Pamiętaj o odpowiednim przygotowaniu stanowiska pracy i zadbaniu o komfort klienta przez cały czas trwania sesji.

Oferujemy Państwu praktyczne i funkcjonalne oświetlenie LED z lupą marki INKOO. Ten produkt to doskonały dodatek do stacji roboczych, które również znajdują się w naszej ofercie. Dzięki swoim zaawansowanym parametrom technicznym, lampa ta spełnia wszelkie wymagania klientów poszukujących wysokiej jakości, profesjonalnego oświetlenia.
Dostępność Średnia dostępność
Waga 5 kg.
239.00 -23% 184.03
szt. Do przechowalni