Kategorie
Szukaj

Wapozony - Hurtownia kosmetyczna - Santai

Wapozon to sprzęt używany we wszelkiego rodzaju profesjonalnych salonach kosmetycznych, między innymi w celu poprawy wyglądu i stanu skóry. Działanie jest bardzo proste. Polega na wytwarzaniu bakteriobójczego ozonu, który po przeprowadzeniu kilku zabiegów (w zależności od stopnia zanieczyszczenia skóry) znacznie poprawia stan i wygląd skóry, a tym samym samoocenę pacjenta.

Za pomocą wapozonów kosmetycznych można przeprowadzić zabiegi pielęgnacyjne na skórze szyi, dekoltu, twarzy, ramion, pleców i innych części ciała. Dzięki wytwarzanej podczas zabiegu parze znacznie poprawia nawilżenie skóry. Zabieg waporyzacji polega na oczyszczeniu cery ze wszelkich zanieczyszczeń i bakterii. Para wodna wytwarzana podczas terapii pozwala na aktywne przenikanie składników kosmetyków pielęgnacyjnych w głąb skóry.

Wapozon z ozonem+UV NG-FSM002
Promocja
Produkt dostępny wkrótce
Wapozon BR-835
Promocja
Produkt dostępny wkrótce
237.15 -15%
279.00
Wapozon BN-707
Promocja
Produkt dostępny wkrótce
254.15 -15%
299.00
Wapozon BR-688
Promocja
Produkt dostępny wkrótce
466.65 -15%
549.00
Wapozon BR-899
Promocja
Produkt dostępny wkrótce
509.15 -15%
599.00

Oczyszczona, odświeżona, jędrna i gładka cera z naturalnym PH to tylko kilka efektów zabiegu. Waporyzacja doskonale nawilża i zmiękcza skórę oraz przywraca jej piękny wygląd.

Zabieg ten jest zabiegiem typowo kosmetycznym, nie medycznym. Pozwala na dodatkową pielęgnację skóry zanieczyszczonej, również trądzikowej. Wapozon może również poprawić pracę układu oddechowego, dlatego zabiegi z wykorzystaniem ozonu są jak najbardziej zalecane osobom cierpiącym na alergie wziewne i astmatykom.

Wapozony dostępne są w kilku wersjach: mini (przenośnej) i dużej (ze statywem lub dodatkowo z lupą). Każdy profesjonalny gabinet kosmetyczny powinien posiadać takie urządzenie. Wapozon można stosować zarówno w pielęgnacji skóry kobiet, a także mężczyzn, którzy jeszcze nieco nieśmiało odwiedzają gabinety kosmetyczne.

Wybierając wapozon do salonu warto zasięgnąć opinii innych salonów kosmetycznych. Dobra cena i długi, pełen superlatywów opis produktu nie zawsze stanowią o jego wartości. Rekomendacja drugiej osoby zawsze w cenie. Należy zwrócić przede wszystkim uwagę na jakość wykonania sprzętu i dodatkowe elementy metalowe. Ważne, aby grzałka była wykonana ze stali nierdzewnej, a pojemnik na wodę z tworzywa zapewniającego trwałe używanie. Wypada wybrać urządzenie o jak największej mocy, bo im większa moc, tym lepsze efekty prowadzonej terapii. Sprzęt wyposażony w lupę powiększającą gwarantuje komfort pracy, dużą dokładność wykonywanych zabiegów, i – co najważniejsze – zadowolenie klienta.

Dodatkowe funkcje urządzenia pozwalają poszerzyć zakres oferowanych usług. Na rynku dostępne są też wapozony z funkcją aromaterapii, która pozwala na przeprowadzanie zabiegów przy dolegliwościach ze strony układu oddechowego lub bólach mięśni. Warto kupić taki sprzęt, który sygnalizuje za pomocą dźwięku poziom wody, a w przypadku gdy wody w pojemniku zabraknie – wyłącza zasilanie. Panel sterowania powinien być możliwie prosty. Wymiary i waga nie mają dużego znaczenia, bo większość urządzeń ma regulację wysokości i obrotowy statyw umieszczony na kółkach. Przenoszenie sprzętu nie stanowi żadnego problemu. Należy też zwrócić uwagę na długość udzielonej gwarancji. Standardowo wynosi ok. 24 miesięcy.