Kiedy czujemy już pierwsze promienie słońca na twarzy, marzymy, aby padały one na gładką, zadbaną i pozbawioną wszelkich niedoskonałości cerę. Warto wykorzystać najbliższe tygodnie na przygotowanie skóry do korzystania z potęgi słońca (i witaminy D3).

Zacznij od peelingu kawitacyjnego – wyspecjalizowanego zabiegu kosmetycznego, który możesz wykonać w domu za pomocą CRAVVI LIFT. Urządzenie daje dostęp do czterech trybów, które: usuwają obumarłe komórki, masując skórę i eliminując zmarszczki; podnoszą owal twarzy, likwidując tzw. „chomiczki” i „drugi podbródek”; usuwają zanieczyszczenia i rozjaśniają przebarwienia, ale także regenerują komórki, dzięki odżywianiu głębszych warstw skóry.

Peeling kawitacyjny jest więc nie tylko skuteczny i nieinwazyjny, ale również niezwykle przyjemny i profesjonalny. Profesjonalnie chcemy także postępować wykonując kolejne kroki w pielęgnacji skóry. Dlatego zalecamy nakładanie kremów za pomocą szpatułki do kremu bądź pędzelka – unikamy dzięki temu wklepywania szkodliwych drobnoustrojów, które przenosimy na dłoniach, a także maksymalnie wykorzystujemy właściwości konkretnego kosmetyku.

A jakie kosmetyki powinny stać się naszymi przyjaciółmi w wiosennym okresie? Takie, które mają nieco lżejszy skład niż te stosowane zimą. Veoli proponuje tonik "Give pH". Ta kojąca mgiełka zawiera w swoim składzie ekstrakty z ogórka, nagietka i rumianku, co już przez samo brzmienie kojarzy nam się z wiosenną aurą. Składniki te łagodzą podrażnienia, usuwają napięcia i wpływają na uspokojenie skóry. Rozświetlić po zimie zszarzałą cerę pozwoli nam natomiast maseczka gommageFeed and Roll zawierająca ekstrakty owocowe oraz rozjaśniającą glinkę porcelanową.  

Dla cery tłustej i mieszanej szczególnie polecamy zaawansowany krem Algolight, który cenimy ze względu na lekką i aksamitną konsystencję, dzięki czemu krem szybko się wchłania. Niesamowicie bogaty i ciekawy jest także skład produktu; m.in. woda z lodowca, ekstrakt z sześciu alg morskich, wyciąg z pereł i nowozelandzkiej paproci oraz zielony kawior.

Zadbaj o swoją skórę wiosną, a latem odwdzięczy Ci się promiennym blaskiem i zdrowym kolorytem. Z pewnością piękną skórę chętniej uwiecznisz na wakacyjnych fotografiach.