Kategorie
Szukaj

Konsola do salonu fryzjerskiego

W naszej bogatej ofercie znajdują się m.in. fotele, hokery, witryny, recepcje, myjnie, podnóżki, sofy, a także wieszaki. Proponujemy również wysokiej jakości konsolety fryzjerskie (czyli konsole) stanowiące jeden z podstawowych elementów każdego salonu. To idealne połączenie wygodnego stołu, szafki oraz lustra.

Konsola fryzjerska – wszystko, co musisz o niej wiedzieć

Wśród wyposażenia salonu piękności na uwagę zasługuje konsola fryzjerska z lustrem. Jest to gustowny, a także praktyczny mebel, który wspiera stylistów w ich codziennej pracy. Odpowiednio zaaranżowana przestrzeń sprawia, że klient czuje się w niej naprawdę wyjątkowo. Konsoleta jest jednym z tych mebli, który powinien pięknie prezentować się zarówno pod względem designu, jak i precyzji wykończenia. Warto zdecydować się na konsoletę z tworzywa łatwego w pielęgnacji, z którego szybko usuniesz wszelkie zabrudzenia, pozostawiając tym samym miejsce pracy w należytym porządku.

Udogodnienia w konsolach fryzjerskich

Świetnym rozwiązaniem jest konsola do salonu fryzjerskiego z poręczną półką oraz kilkoma szufladami, w których można schować niezbędne akcesoria. Kolejnym udogodnieniem, jakim wyróżniają się niektóre z naszych modeli, są wmontowane w nie gniazdka zasilania. To dzięki nim nie musisz schylać się za każdym razem, gdy chcesz podłączyć suszarkę lub prostownicę. W wielu konsoletach na stałe został wbudowany także podnóżek. Zapewnia on klientom wygodne rozciągnięcie oraz stabilne oparcie nóg. Poczucie komfortu przekłada się na podwyższenie jakości świadczonych usług.

Konsole fryzjerskie – pojedyncze czy podwójne?

Przeszukując różne oferty, znajdziesz zarówno konsole fryzjerskie dwustronne, jak i pojedyncze. To, jakie wybierzesz, zależy od tego:

  • jak duży masz salon,

  • jak bardzo zależy ci na mobilności konsolety,

  • czy chcesz zapewnić swoim klientom poczucie prywatności.

Podwójną konsoletę warto wybrać do salonu fryzjerskiego o małym metrażu, gdzie nie masz możliwości przestawienia jej w inne miejsce. Ten model pozwoli zaoszczędzić przestrzeń. Podwójne konsolety zazwyczaj połączone są jednym blatem, mogą mieć także wspólne lustro. Jednak, kiedy zależy Ci głównie na tym, aby klient poczuł się komfortowo, a dodatkowo chcesz mu zapewnić poczucie prywatności, zdecyduj się na pojedynczą konsoletę wyspową lub wiszącą.

Konsole fryzjerskie – jakość materiału

Konsola fryzjerska dwustronna wykonana jest z wysokiej jakości płyty meblowej z połyskiem bądź z tej w wersji matowej. Tego rodzaju meble dostępne są w wielu kolorach. Oprócz tego materiałami, których używa się do produkcji konsolet fryzjerskich, są płyty z bardzo odpornego oraz lekkiego tworzywa HIPS.