• Sposoby płatności

Sposoby płatności

Kupujący może wybrać jeden z następujących sposobów płatności za zamówione Produkty:

a)       płatność przelewem zwykłym lub internetowym na konto bankowe Sprzedawcy:

Konto w PLN : ING Bank Śląski: 25 1050 1012 1000 0090 8149 6532

Konto w EUR : ING Bank Śląski: PL03 1050 1012 1000 0090 8149 6540, SWIFT: INGBPLPW

b)       płatność kartą płatniczą - Visa, Visa Electron, MasterCard lub Maestro,

c)       płatność internetowa – imoje, PayU, PayPal, Twisto

d)       płatność ratalna – LeaseLink, Raty PargamGo

e)       płatność za pobraniem.

Wyboru płatności dokonuje Kupujący podczas składania Zamówienia.

W przypadku wyboru sposobu płatności, o którym mowa w pkt 3 a) niniejszego paragrafu, Produkty wysyłane są w momencie zaksięgowania 100% środków pieniężnych na koncie Sprzedawcy.

W przypadku wybrania sposobu płatności, o których mowa w pkt 3 b), c) niniejszego paragrafu, Produkty są wysyłane w momencie pozytywnego wyniku autoryzacji 100% wartości Zamówienia.

W przypadku wybrania sposobu płatności, o którym mowa w pkt 3 d) niniejszego paragrafu, Produkty są wysyłane w momencie akceptacji przez bank złożonego przez Kupującego wniosku ratalnego i podpisania umowy kredytu.

W przypadku wybrania sposobu płatności, o którym mowa w pkt 3 e) niniejszego paragrafu, Produkty są wysyłane niezwłocznie, nie później niż w ciągu 48 godzin po złożeniu Zamówienia przez Kupującego (dotyczy sytuacji, w których Produkt dostępny jest w magazynie).

W przypadku wyboru sposobu płatności, o których mowa w pkt 3 a), b), c), d) niniejszego paragrafu, jeżeli Kupujący nie dokona płatności w terminie 7 dni od daty potwierdzenia Zamówienia, Sprzedawca wezwie Kupującego do dokonania płatności. W przypadku bezskutecznego wezwania, Sprzedawca ma prawo anulować Zamówienie, informując o tym Kupującego drogą mailową lub telefoniczną.