Kategorie
Szukaj

Urządzenia kosmetyczne - Hurtownia internetowa - Urządzenia profesjonalne - Urządzenia do gabinetu

Salon kosmetyczny to taka dziedzina rynku, na którą zawsze jest zapotrzebowanie. Jest również biznes, który opiera się na zaufaniu i pełnym profesjonaliźmie wykonywanych usług.  Aby jednak klienci zaufali danemu miejscu, przychodząc do niego jednocześnie z przyjemnością – należy zadbać odpowiednio o poziom i jakość dostępnych urządzeń kosmetycznych. Posiadając sprzęt wysokiej jakości, można liczyć nie tylko na poszerzenie własnych kwalifikacji i możliwości, ale także na zadowolenie użytkowników – a to już bardzo dużo. Usatysfakcjonowany klient to klient, który będzie wracał i polecał. Czy więc warto zainwestować w najlepsze urządzenia kosmetyczne? Oczywiście, że tak!

Urządzenia kosmetyczne powinny być połączeniem funkcjonalności z walorami estetycznymi i skutecznością działania. Nowoczesny sprzęt kosmetyczny wykorzystuje różne czynniki, mające wpływ na efektywność jego działania: ultradźwięki, światło, ciśnienie, pad elektryczny, czy naprężenie mechaniczne. Innowacyjne urządzenia bezproblemowo wykonują znacznie lepiej i dokładniej czynności, które realizowane były ręcznie. Aby jednak przepływ działań był w pełni skuteczny, niezbędne jest korzystanie ze sprawdzonych na rynku rozwiązań. 

Podczas wykonywania zabiegów IPL narażasz swój wzrok na szkodliwe działanie fal emitowanych przez laser kosmetyczny. Okulary wyprodukowane przez wiodącą na rynku, amerykańską firmę NoIR Laser Company L.L.C zapewnią Ci 100% bezpieczeństwa.
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.4 kg.
415.00 -23% 319.55
szt. Do przechowalni
Odkryj rewolucyjne lasery kosmetyczne SHR BD-39 Multi-System OPT + RF Bipolar + q-switch! Zapewnij profesjonalne zabiegi depilacji, termaliftingu, usuwania tatuaży i wiele innych w jednym urządzeniu. Inwestuj w jakość i zadowolenie klientów!
Dostępność Mało
Waga 55 kg.
19900.00 -23% 15323.00
szt. Do przechowalni
Podczas wykonywania zabiegów narażasz swój wzrok na szkodliwe działanie fal emitowanych przez laser kosmetyczny. Okulary wyprodukowane przez wiodącą na rynku, amerykańską firmę NoIR Laser Company L.L.C zapewnią Ci 100% bezpieczeństwo.
Dostępność Mało
Waga 0.4 kg.
979.00 -23% 753.83
szt. Do przechowalni
Nowość na rynku kosmetologicznym – Lasery kosmetyczne SHR BR-03 Multi-System OPT Witaj w świecie rewolucyjnych technologii kosmetycznych, które przyniosą Twojemu sa...
Dostępność Mało
Waga 35 kg.
9990.00 -23% 7692.30
szt. Do przechowalni
SHR BR-06 Multi-System OPT + SR - System magnetyczno-optyczny 360 System magnetyczno-optyczny 360 składa się z dwóch modułów. Pierwszy z nich to moduł IPL, a dru...
Dostępność Mało
Waga 35 kg.
15900.00 -23% 12243.00
szt. Do przechowalni