Szanowni Państwo, Informujemy że przesyłki są realizowane w kolejności, jednak proces zwrotów może być wolniejszy z powodu trwającego postępowania zgłoszonego przez naszą firmę na policję. Przepraszamy za niedogodności i prosimy o wyrozumiałość. Dokładamy wszelkich starań, aby przyspieszyć procesy związane ze zwrotami. Dziękujemy za zrozumienie i cierpliwość. W dniu 04.07 - 14.07 biuro obsługi klienta będzie nieczynne.

Autoklaw medyczny kl.B 22L SUN22-III A + drukarka

Odkryj zaawansowaną technologię sterylizacji z autoklawem klasy B SUN22-III A. Idealny dla gabinetów medycznych, kosmetycznych i stomatologicznych. Wysoka jakość, wydajność i komfort użytkowania. Teraz sterylizacja jest prostsza i bardziej efektywna niż kiedykolwiek!

Dostępność: Mało
7930.00
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
szt.
Zostaw telefon
Cena przesyłki:
0
  • Przesyłka paletowa 0
Więcej o produkcie
Waga
50 kg
EAN:
5906508741726

Autoklawy - Sterylizacja na najwyższym poziomie

Autoklawy to zaawansowane urządzenia sterylizujące, które działają na zasadzie zastosowania pary wodnej pod ciśnieniem. Są to niezwykle skuteczne i precyzyjne urządzenia, które stały się niezbędne w gabinetach medycznych, stomatologicznych, kosmetycznych oraz w innych placówkach, gdzie zachowanie najwyższego poziomu higieny jest kluczowe.

Autoklawy klasy B - Zaawansowana technologia sterylizacji

Autoklaw klasy B to jeden z najbardziej zaawansowanych sterylizatorów paro-ciśnieniowych. Autoklawy tego typu są w stanie sterylizować praktycznie każdy rodzaj materiałów, zwłaszcza te o skomplikowanej strukturze i kształcie, takie jak cewniki, igły, endoskopy, wzierniki, końcówki stomatologiczne, pilniki czy nożyczki. Prezentowane przez klasę B funkcje nie są dostępne w pozostałych klasach autoklawów S oraz N.

Najważniejszą cechą, która wyróżnia autoklawy klasy B, jest frakcjonowana próżnia wstępna. Całkowite usunięcie powietrza uzyskuje się poprzez sekwencję impulsów próżni i wstrzyknięć pary. Jest to obecnie najbardziej zaawansowana i skuteczna technologia sterylizacji każdego rodzaju produktu.

Idealne dla gabinetów kosmetycznych, stomatologicznych i lekarskich

Autoklawy klasy B są niezbędne w miejscach, gdzie istnieje wysoka potrzeba bądź sanitarne wymagania sterylizacji materiałów. Świetnie sprawdzają się w gabinetach lekarskich, kosmetycznych czy stomatologicznych. Wszędzie tam, gdzie higiena i bezpieczeństwo są na pierwszym miejscu, autoklawy klasy B są niezastąpione.

Wysoka wydajność i komfort użytkowania

Autoklaw medyczny klasy B o pojemności 22 litrów model SUN22-III A z wbudowaną drukarką to urządzenie spełniające wymogi wysokiej wydajności według standardu europejskiego prEN 13060 klasy B. Posiada wysokojakościowy wyświetlacz LCD, co sprawia, że użytkowanie go jest jeszcze bardziej komfortowe.

Wbudowana drukarka termiczna umożliwia łatwe i szybkie podsumowanie przebiegu pracy. Urządzenie oferuje 4 automatyczne programy sterylizacji z możliwością wyboru temperatury pracy 121 lub 134 stopni Celsjusza. Są to programy dedykowane do różnych rodzajów materiałów: nieopakowanych, opakowanych, materiałów bawełnianych oraz tworzyw sztucznych i gumowych.

Zastosowanie autoklawu SUN22-III A:

  • Gabinety kosmetyczne
  • Gabinety stomatologiczne
  • Studia tatuażu
  • Gabinety lekarskie
  • Szpitale / przychodnie

Dane techniczne i zestaw:

Autoklaw model SUN22-III A klasy B jest wyposażony w komorę ze stali kwasoodpornej (chromoniklowej) oraz elektroniczną blokadę drzwi. Posiada wbudowaną drukarkę termiczną. Czas pracy wynosi od 20 do 45 minut, w zależności od wybranego programu. Urządzenie ma wymiary zewnętrzne 63 cm długości, 48 cm szerokości i 42 cm wysokości. Wymiary wewnętrzne komory to głębokość 43 cm i średnica robocza 24,5 cm. Pojemność komory wynosi 22 litry, a waga urządzenia to 50 kg. Zasilanie wynosi 220-230 V, 50/60 Hz, 1800 W. Posiada certyfikat CE i EC Directive 93/42/EEC.

W skład zestawu wchodzą: urządzenie klasy B o pojemności 22 l, trzy metalowe tacki, uchwyt do tacki, pojemnik na wodę, wężyk odprowadzający wodę, dwie rolki papieru, kabel zasilający, uszczelka zapasowa, dwa zapasowe bezpieczniki oraz instrukcje w języku polskim i angielskim.

Gwarancja na urządzenie wynosi 24 miesiące.

Parametry:
Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.

Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia
Zadaj pytanie
Podpis:
E-mail:
Zadaj pytanie: