Kategorie
Szukaj

Wyposażenie salonu fryzjerskiego

Wyposażenie salonu fryzjerskiego – o czym pamiętać?

Dobierając wyposażenie do salonu fryzjerskiego, trzeba odpowiedzieć sobie na poszczególne pytania: gdzie będzie poczekalnia oraz recepcja, gdzie zlokalizować myjkę, pomieścić kosmetyki do włosów czy przybory fryzjerskie, a także gdzie znajdować się będzie toaleta. Dobre rozplanowanie jest w tym wypadku kluczowe!

Wyposażenie salonu fryzjerskiego – meble fryzjerskie

Jak je wybrać? To oczywiście zależy głównie od Ciebie – sprawdź jednak, czy na Twojej liście zakupów są meble, bez których trudno będzie Ci świadczyć jakiekolwiek usługi. Wybierając wyposażenie do zakładu fryzjerskiego, nie można zapomnieć o takich elementach jak: fotel fryzjerski, lustra, myjnia, hoker bądź przybornik.

Wyposażenie salonu fryzjerskiego, czyli akcesoria, na które warto postawić

Właściwie wystarczy odwiedzić nasz sklep, by wiedzieć, co może przydać się w Twoim salonie fryzjerskim. Jeśli jednak chcesz mieć pewność, że posiadasz niezbędne do pracy wyposażenie, a jednocześnie rozsądnie zmieściłaś/eś się w określonym budżecie, to służymy pomocą.

Do obowiązkowego wyposażenia salonów fryzjerskich należą takie akcesoria jak: nożyczki, grzebienie, szczotki, urządzenia do stylizacji włosów, suszenia, klipsy oraz ochronne peleryny.

Wyposażenie salonu fryzjerskiego – kosmetyki

Klientki często korzystają z profesjonalnych porad fryzjerów, nie tylko pod względem pielęgnacji włosów, ale również w kwestii stosowanych kosmetyków. Warto więc, by w Twojej ofercie znajdowała się linia, którą z powodzeniem będziesz mógł im ją polecić! Zapraszamy do zakupów!