• Thermcell urządzenie do usuwania naczynek

Thermcell to urządzenie idealne do niwelowania rozszerzonych naczynek

18900.00
szt. Do przechowalni
Program lojalnościowy dostępny jest tylko dla zalogowanych klientów.
Cena przesyłki 0
Kurier Inpost 0
DPD - Dostawa do Punktu 21
DHL 25
Kurier DPD 27
Dostępność Na zamówienie
Waga 0.15 kg
Zostaw telefon

Cera naczyniowa i defekt rozszerzonych czy pękniętych naczyń krwionośnych to problem, który występuje u wielu osób. Czerwone plamki na skórze, „pajączki” w okolicach nosa i niespodziewanie pojawiający się rumień na policzku to właśnie oznaki, które świadczą o posiadaniu cery naczyniowej. Ponieważ coraz więcej osób zmaga się z takimi problemami, usuwanie rozszerzonych naczynek jest obecnie jednym z najpopularniejszych zabiegów wykonywanych w gabinetach kosmetologii i medycyny estetycznej.

Czym tak naprawdę są rozszerzone naczynka?

Teleangiektazje (cuperosa) potocznie znane jako pajączki naczyniowe. Objawiają się rozszerzeniem drobnych naczyń krwionośnych i obejmować mogą wszystkie tętniczki, żyłki i naczynia włosowate znajdujące się bezpośrednio pod skórą. W przypadku naczyń tętniczych przyjmują barwę czerwoną, w przypadku naczyń żylnych – sinoniebieską. Teleangiektazje mogą mieć postać pierwotną lub wtórną. Pierwotna związana jest z wrodzonymi zespołami dotyczącymi skóry lub narządów wewnętrznych. Wtórna jest efektem schorzeń skóry, chorób ogólnoustrojowych, czynników zewnętrznych lub stosowanych leków.


image

 

W urządzeniu Thermcell została zastosowana technologia termolizy, wykorzystująca prąd zmienny o wysokiej częstotliwości (ok.2 MHz) i niskim napięciu. W wyniku oddziaływania wyżej wymienionej energii, w tkankach dochodzi do powstania wysokiej temperatur, która prowadzi do koagulacji tkanek. Metoda ta doskonale sprawdza się w niwelowaniu rozszerzonych naczynek. Przepływ prądu wielkiej częstotliwości przez naczynko koaguluje hemoglobinę i niweluje rozszerzone naczynie. Metoda ta jest szybka, bezkrwawa, mało bolesna i co najważniejsze - bardzo skuteczna.

 

image

 

STOP NACZYNKOM

 • Efekty widoczne już po pierwszym zabiegu (lub bezpośrednio po zabiegu),

 • bardzo krótki czas zabiegu,

 • precyzja i bezpieczeństwo – urządzenie działa wyłącznie na okolice zabiegowe, urządzenie nie uszkadza okolicznych tkanek.

POLSKA PRODUKCJA – NAJLEPSZA JAKOŚĆ

 • Urządzenie wyprodukowane w Polsce,

 • pełna kontrola i intensywność impulsów,

 • bezinwazyjny zabieg,

 • zabieg nie wymaga znieczulenia,

 • jednorazowe igły typu Balette,

 • 2 tryby pracy: ciągły lub impulsowy,

 • sterowanie panelem dotykowym,

 • obudowa wykonana z materiału Corian, jest to materiał plamoodporny, łatwy do czyszczenia, a prawidłowo eksploatowany uniemożliwia rozwój pleśni i grzybów. Posiada zarówno certyfikat LGA dotyczący odporności na bakterie i grzyby zgodny z europejską normą DIN EN ISO 846, jak i certyfikat GREENGUARD Certified, dla materiału o niskiej emisji lotnych związków organicznych,

 • gwarancja 30 miesięcy.

 

PARAMETRY TECHNICZNE 

WYMIAR [cm]

38x29x15 

WAGA [kg]

4 kg

EKRAN

Ciekłokrystaliczny, dotykowy 8”

ILOŚĆ GŁOWIC [szt]

MOC POBIERANIA [W]

do 60W

MOC WYJŚCIOWA [W]

15W

CZĘSTOTLIWOŚĆ [MHz]

32 MHz

SYSTEM CHŁODZENIA

powietrze

TRYBY PRACY

CIĄGŁY / IMPULSOWY

(impuls regulowany od 0,01 do 5s)

AKCESORIA DODATKOWE

elektrody zabiegowe – 10 sztuk

GWARANCJA

30 miesięcy

 

ZASTOSOWANIE

 - Niwelowanie rozszerzonych naczyń.

Nie ma jeszcze komentarzy ani ocen dla tego produktu.
 • Oceń

Jakość
Funkcjonalność
Cena
Podpis
Opinia