Kategorie
Szukaj

Producent - Activeshop Wrocław - Najwyższej Jakości Produkty Kosmetyczne i Fryzjerskie dla Profesjonalistów

Wysoki standard i zaufanie klientów

Activeshop to hurtownia fryzjerska i kosmetyczna, której zaufały już setki profesjonalistów w branży beauty. Firma ta działa na rynku od 2003 roku, kiedy to została założona przez Iwonę i Tomasza Pacholczyk. Dzięki zdobytej przez lata oferuje produkty wysokiej jakości i obsługujemy wszystkie zamówienia w sposób rzetelny i profesjonalny.

Brak produktów do wyświetlenia

Bogata oferta dla profesjonalistów

W ofercie ACTIVESHOP znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz do prowadzenia swojego salonu fryzjerskiego czy gabinetu kosmetycznego. Od akcesoriów do stylizacji paznokci, przez produkty do codziennej pielęgnacji, po wyposażenie gabinetów kosmetycznych i salonów fryzjerskich. Asortyment obejmuje artykuły jednorazowe, lakiery hybrydowe, żele budujące, maski algowe, sprzęty fryzjerskie, kosmetyczne i wiele innych produktów.

Activeshop - lider na rynku

ACTIVESHOP obecnie jest największym producentem i importerem wyposażenia salonów fryzjerskich w Polsce. Hurtownia sprzętu kosmetycznego Activeshop posiada w stałej ofercie 5000 indeksów towarowych. Co roku wzbogacamy ofertę o ponad 500 nowych produktów. Posiada własne centrum logistyczne o powierzchni 15 000 metrów kwadratowych, dzięki czemu może sprawnie i szybko realizować zamówienia.

Profesjonalna obsługa i zasięg globalny

Activeshop, obsługuje sprzedaż nie tylko w Polsce, ale także w pozostałych częściach Europy. Usługi są doceniane przez profesjonalistów, którzy cenią sobie fachową obsługę i niezawodne produkty. Jeśli szukasz zaufanej hurtowni, która zaopatrzy Cię we wszystkie niezbędne artykuły do prowadzenia salonu fryzjerskiego czy gabinetu kosmetycznego, SANTAI to idealne miejsce dla Ciebie i Twojej firmy.

Skontaktuj się z nami

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem dostępnym w sklepie internetowym. Jeśli masz pytania lub potrzebujesz pomocy w doborze odpowiednich produktów, skontaktuj się z nami. Oferujemy również atrakcyjne kody rabatowe dla naszych stałych klientów. Wybierz SANTAI - Twoją hurtownię kosmetyczną i fryzjerską we Wrocławiu.