• Kategorie
  • Szukaj
  • Urządzenia kosmetyczne - Hurtownia internetowa - Urządzenia profesjonalne

Otwierając swój salon urody, warto zaopatrzyć się w profesjonalne urządzenia kosmetyczne, które zapewnią rewelacyjne efekty zabiegów, a jednocześnie będą niezawodne i posłużą przez dłuższy czas. W takim przypadku warto sprawdzić hurtownię kosmetyczną SANTAI, gdzie dostępne są najwyższej jakości aparaty kosmetyczne renomowanych producentów, chętnie użytkowanych w salonach urody na całym świecie. Gwarantują one łatwe i wygodne użytkowanie, znakomite rezultaty kuracji, a przy tym bezawaryjność i niezawodność. Dostępne urządzenia kosmetyczne zostały stworzone z uwzględnieniem nowoczesnych w pełni sprawdzonych technologii. Ze względu na szeroki wybór modeli do wyboru, z pewnością znajdziesz odpowiedni sprzęt do swojego lokalu w atrakcyjnych cenach. Do wyboru są zarówno aparaty do twarzy, jak i ciała. Sprawdź najnowszą ofertę w SANTAI, aby wybrać zaawansowane urządzenia do gabinetu!

Podczas wykonywania zabiegów IPL narażasz swój wzrok na szkodliwe działanie fal emitowanych przez laser kosmetyczny. Okulary wyprodukowane przez wiodącą na rynku, amerykańską firmę NoIR Laser Company L.L.C zapewnią Ci 100% bezpieczeństwa.
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.4 kg.
415.00 -23% 319.55
szt. Do przechowalni
Odkryj rewolucyjne lasery kosmetyczne SHR BD-39 Multi-System OPT + RF Bipolar + q-switch! Zapewnij profesjonalne zabiegi depilacji, termaliftingu, usuwania tatuaży i wiele innych w jednym urządzeniu. Inwestuj w jakość i zadowolenie klientów!
Dostępność Mało
Waga 55 kg.
19900.00 -23% 15323.00
szt. Do przechowalni
Podczas wykonywania zabiegów narażasz swój wzrok na szkodliwe działanie fal emitowanych przez laser kosmetyczny. Okulary wyprodukowane przez wiodącą na rynku, amerykańską firmę NoIR Laser Company L.L.C zapewnią Ci 100% bezpieczeństwo.
Dostępność Mało
Waga 0.4 kg.
979.00 -23% 753.83
szt. Do przechowalni
Nowość na rynku kosmetologicznym – Lasery kosmetyczne SHR BR-03 Multi-System OPT Witaj w świecie rewolucyjnych technologii kosmetycznych, które przyniosą Twojemu sa...
Dostępność Mało
Waga 35 kg.
9990.00 -23% 7692.30
szt. Do przechowalni
SHR BR-06 Multi-System OPT + SR - System magnetyczno-optyczny 360 System magnetyczno-optyczny 360 składa się z dwóch modułów. Pierwszy z nich to moduł IPL, a dru...
Dostępność Mało
Waga 35 kg.
15900.00 -23% 12243.00
szt. Do przechowalni

Przy wyborze sprzętu kosmetycznego duże znaczenie ma z pewnością rodzaj oferowanych usług. Nieco inaczej niż salony specjalizujące się w zabiegach na twarz wyposażone są gabinety podologiczne. Po ustaleniu, jakie rodzaje urządzeń kosmetycznych są potrzebne w lokalu, należy zwrócić uwagę na kilka istotnych kwestii, które pomogą w dobraniu odpowiedniej aparatury. Jedną z nich z pewnością jest producent. Najlepiej zdecydować się na urządzenia kosmetyczne sprawdzonych i cenionych na rynku marek. Mimo że zwykle są nieco droższe, to jednak charakteryzują się mniejszą awaryjnością, a przy tym w razie problemów technicznych można liczyć na serwis i łatwą dostępność oryginalnych części zamiennych. Urządzenia w gabinecie kosmetycznym powinny mieć wszystkie niezbędne certyfikaty bezpieczeństwa jakości. Dodatkowo duże znaczenie ma, aby wybrane urządzenia kosmetyczne były funkcjonalne i posiadały wiele ciekawych opcji, które pozwolą świadczyć usługi na najwyższym poziomie.