• Kategorie
  • Szukaj
  • Lasery kosmetyczne IPL, SHR i Elight do Twojego gabinetu

Lasery kosmetyczne IPL, Elight czy SHR to zaawansowane urządzenia kosmetyczne przeznaczone do stosowania w profesjonalnych gabinetach kosmetycznych. W trosce o bezpieczeństwo klienta, który decyduje się na zabiegi depilacji laserowej, warto postawić na sprzęt oferowany przez sprawdzonego partnera, łączący w sobie doskonałą jakość wykonania, niezawodność i skuteczność działania.

Santai to lider polskiego rynku laserów kosmetycznych z doświadczeniem w branży kosmetycznej. W naszej ofercie znajdziesz wyłącznie bezpieczne i niezawodne produkty, które gwarantują bezawaryjną pracę przez wiele lat. Naszym klientom zapewniamy kompleksową opiekę serwisową oraz możliwość skorzystania ze wsparcia specjalistów pracujących w naszym własnym centrum szkoleniowym.

Podczas wykonywania zabiegów IPL narażasz swój wzrok na szkodliwe działanie fal emitowanych przez laser kosmetyczny. Okulary wyprodukowane przez wiodącą na rynku, amerykańską firmę NoIR Laser Company L.L.C zapewnią Ci 100% bezpieczeństwa.
Dostępność Duża dostępność
Waga 0.4 kg.
415.00 -23% 319.55
szt. Do przechowalni
Odkryj rewolucyjne lasery kosmetyczne SHR BD-39 Multi-System OPT + RF Bipolar + q-switch! Zapewnij profesjonalne zabiegi depilacji, termaliftingu, usuwania tatuaży i wiele innych w jednym urządzeniu. Inwestuj w jakość i zadowolenie klientów!
Dostępność Mało
Waga 55 kg.
19900.00 -23% 15323.00
szt. Do przechowalni
System Laser Diodowy 808 jest laserem typu półprzewodnikowy, diodowy, emitujący wiązkę światła o długości fali 808 nm. Jest chłodzony powietrzem
Dostępność Na zamówienie
Waga 50 kg.
51500.00
szt. Do przechowalni
Podczas wykonywania zabiegów narażasz swój wzrok na szkodliwe działanie fal emitowanych przez laser kosmetyczny. Okulary wyprodukowane przez wiodącą na rynku, amerykańską firmę NoIR Laser Company L.L.C zapewnią Ci 100% bezpieczeństwo.
Dostępność Mało
Waga 0.4 kg.
979.00 -23% 753.83
szt. Do przechowalni
Nowość na rynku kosmetologicznym – Lasery kosmetyczne SHR BR-03 Multi-System OPT Witaj w świecie rewolucyjnych technologii kosmetycznych, które przyniosą Twojemu sa...
Dostępność Mało
Waga 35 kg.
9990.00 -23% 7692.30
szt. Do przechowalni
SHR BR-06 Multi-System OPT + SR - System magnetyczno-optyczny 360 System magnetyczno-optyczny 360 składa się z dwóch modułów. Pierwszy z nich to moduł IPL, a dru...
Dostępność Mało
Waga 35 kg.
15900.00 -23% 12243.00
szt. Do przechowalni
Thermcell to urządzenie idealne do niwelowania rozszerzonych naczynek
Dostępność Na zamówienie
Waga 0.15 kg.
18900.00
szt. Do przechowalni

Lasery kosmetyczne IPL, SHR i Elight do Twojego gabinetu

W dobie nieustannego rozwoju branży medycyny estetycznej laser kosmetyczny stał się jednym z najważniejszych urządzeń każdego gabinetu beauty. Wynika to przede wszystkim z jego niezwykłej funkcjonalności oraz możliwości oddziaływania na różne problemy skórne. Lasery kosmetyczne emitują i wzmacniają promienie laserowe, które docierając do skóry, wspierają przebieg wielu procesów zachodzących w organizmie. Przyczyniają się one m.in. do regulacji procesu rogowacenia naskórka, produkcji kolagenu i melatoniny, wspomagają drenaż limfatyczny, a także działają przeciwzapalnie i pobudzająco na wzrost włosów i paznokci.

Jednym z najważniejszych zastosowań lasera kosmetycznego SHR jest możliwość usunięcia niechcianych włosów. Podczas zabiegu depilacji laserowej urządzenie emituje wiązkę silnie skoncentrowanego światła, które niszczy mieszki włosowe z całego ciała, począwszy od twarzy i pach, poprzez okolice bikini, aż po nogi. Lasery kosmetyczne IPL doskonale sprawdzają się natomiast w przypadku usuwania blizn potrądzikowych oraz zmian na skórze spowodowanych nadmierną ekspozycją na słońce. Intensywne światło pulsacyjne nie uszkadza skóry, a jedynie przenika przez nią i wspomaga naturalny proces gojenia się naskórka. Jeszcze inną grupą urządzeń są lasery kosmetyczne E-light, które łączą energię IPL z energią prądu (RF), przez co docierają do wszystkich warstw skóry i działają wielokierunkowo.

W Santai oferujemy lasery kosmetyczne, które doskonale sprawdzą się zarówno w niewielkich gabinetach kosmetycznych, jak i w klinikach medycyny estetycznej. Wybierając nasze urządzenia, możesz poszerzyć swoją ofertę o nowoczesne zabiegi laseroterapii, a przy tym zwiększyć zadowolenie klienta z realizowanych usług i korzystnie wpłynąć na prestiż firmy. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą, a w razie dodatkowych pytań lub problemów z wyborem odpowiedniego produktu prosimy o kontakt z naszymi doradcami.