Categories
Search

Frezarki do paznokci

Żaden z profesjonalnych salonów kosmetycznych nie mógłby funkcjonować bez dobrej frezarki do paznokci. W naszej ofercie znalazły się akcesoria niezbędne przy stylizacji paznokci. Frezarka kosmetyczna służy do:

  • nadawania masie pożądanego kształtu,

  • usuwania z płytki paznokcia pozostałości po żelu,

  • usuwania skórek i martwego naskórka.

U nas dostępne są całe komplety, jak również pojedyncze nakładki i frezy ceramiczne lub ścierne. Wybór tych akcesoriów jest naprawdę spory, dlatego wierzymy, że wśród nich znajdziesz niezawodne produkty potrzebne w Twojej codziennej pracy!

Wybór dobrej frezarki do pedicure i manicure jest bardzo ważny dla komfortu pracy stylistki, a także zadowolenia jej klientki. Zatem – co wybrać?

W naszym asortymencie znajdziesz wyłącznie markowe produkty, które mają solidną konstrukcję i są dopracowane w każdym detalu. Pozwalają na realizację rozmaitych czynności – oczyszczanie płytki z pozostałości lakieru czy usuwanie skórek. 

Wybierając frezarkę do paznokci zwracaj uwagę na to, aby miała opcję regulacji szybkości obrotów. Dzięki temu swobodnie dopasujesz ją do potrzeb konkretnej klientki. Co jeszcze jest ważne?

  • Rodzaj frezów, które pasują do urządzenia (uniwersalna średnica trzpienia to 2,35mm),

  • łatwy i wygodny system wpinania i wypinania frezów, np. easy-lock,

  • szeroki zakres regulacji prędkości, z jaką pracują frezy (od 3000 do 20000 obrotów na minutę) oraz kierunku, w jakim się obracają (prawo/lewo).