Kategorie
Szukaj

Odkryj Luksusowe Bentley Samochody Dla Dzieci na Akumulator

Bentley Samochód Dla Dzieci - Zabawka Pełna Luksusu i Zabawy

Jak Wybrać Idealny Samochód na Akumulator Dla Dziecka?

Samochody na akumulator dla dzieci to doskonały pomysł na prezent, który dostarczy wiele radości i zabawy. Przy wyborze auta warto jednak zwrócić uwagę na wiek dziecka. Większość aut na akumulator jest przeznaczona dla dzieci od 3 roku życia, ale nasz sklep internetowy oferuje szeroką gamę samochodów dostosowanych do wieku dziecka, nawet do 3 roku życia czy dla starszych maluchów.

Dla dzieci w wieku 2 lat polecamy modele z 2 dużymi silnikami elektrycznymi o sporej mocy, które mogą osiągać prędkość nawet do 10 km/h. W takich samochodach często znajdziemy skrzynię biegów i pasy bezpieczeństwa, co przypadnie do gustu młodym kierowcom.

Zdalnie Sterowane Samochody Bentley na Akumulator Dla Dzieci

Samochody na akumulator mogą być sterowane za pomocą pilota i dodatkowego silniczka umieszczonego na kolumnie kierowniczej przez rodzica. Większość dostępnych na rynku aut posiada pilot dla rodzica, umożliwiający pełną kontrolę nad pojazdem. Pilot jest doskonałą pomocą w sytuacji, gdy dziecko nie radzi sobie z obsługą skomplikowanej maszyny, umożliwiając sterowanie kierunkiem, szybkością jazdy i bezpiecznym hamowaniem auta. Warto pamiętać, że zasięg pilota jest ograniczony do około 10-20 metrów, dlatego warto być w pobliżu auta podczas zabawy.

Bezpieczne i Luksusowe Samochody Bentley na Akumulator Dla Dzieci

Każdy oferowany przez nas samochód elektryczny Bentley dla dzieci jest całkowicie bezpieczny. Auta te nie rozwijają dużych prędkości, dlatego Twojemu maluchowi nic złego się w nich nie stanie. Wszystkie repliki elektrycznych samochodów Bentley dla dzieci są wyposażone w piloty bezprzewodowe dla rodziców, pozwalające w pełni kontrolować zabawę dziecka. Rodzice mogą spokojnie iść obok dziecka i w razie potrzeby go dogonić.

Luksusowe Samochody Bentley Dla Dzieci w Naszej Ofercie

W naszej ofercie znajdziesz wiele atrakcyjnych modeli aut dziecięcych Bentley w zróżnicowanej kolorystyce, odznaczających się eleganckim designem. Auta na akumulator dla dziewczynki czy chłopca to idealny prezent, który dostarczy dziecku wiele radości i godzin zabawy. Wybierz luksusowy samochód Bentley dla swojego dziecka i zafunduj mu wyjątkowe wrażenia na drodze.

Specyfikacja Bentley Bentayga Biały Silnik 2x45W Akumulator 2 x 6v/7Ah Pilot 2.4G + Stop, 3 Szybkości Koła EVA - 27,5x10 cm Amor...
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Dostępność Mało
Waga 24.5 kg.
1519.00 -15% 1291.15
szt. Do przechowalni
Specyfikacja Bentley Bentayga Czarny Silnik 2x45W Akumulator 2 x 6v/7Ah Pilot 2.4G + Stop, 3 Szybkości Koła EVA - 27,5x10 cm Amo...
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Dostępność Średnia dostępność
Waga 24.5 kg.
1519.00 -15% 1291.15
szt. Do przechowalni
Specyfikacja  Bentley Mulsanne Silnik 2 x 35W Akumulator 12V7Ah Pilot 2.4 GHz, 3 szybkości, Przycisk bezpieczeństwa STOP, Ko...
Czas realizacji zamówienia do 3 dni
Dostępność Mało
Waga 24 kg.
1299.00 -15% 1104.15
szt. Do przechowalni